Ekstraklasa

Wisla PlockWidzew Łódź

Κανάλι, streaming και ώρα έναρξης

Wisla Plock
ΣέντραEurope/Warsaw
Widzew Łódź
Έναρξη σε
Υπενθύμιση 30 λεπτά πρινΗ μετάδοση ελέγχθηκε ·
Polska

Πού θα δείτε Wisla Plock – Widzew Łódź;

PL
Απαιτείται συνδρομή

Ο αγώνας αναφέρεται στο CANAL+. Το MatchChannels δεν μεταδίδει βίντεο και δείχνει μόνο επίσημες υπηρεσίες.

Match Center

Διαθεσιμότητα ομάδας

Τελευταία ενημέρωση

Τραυματίες και τιμωρημένοι

Wisla Plock

Verified availability data has not arrived yet.

Widzew Łódź

Verified availability data has not arrived yet.

Η κατάσταση μπορεί να αλλάξει. Έλεγξε την ώρα ενημέρωσης.

Ενδεκάδες

Οι επιβεβαιωμένες ενδεκάδες εμφανίζονται 20–40 λεπτά πριν.

Ekstraklasa

Wisla Plock – Widzew Łódź

Wisla Plock και Widzew Łódź αγωνίζονται στο Ekstraklasa στις Παρασκευή 31 Ιουλίου 2026, ώρα 18:00.

Για Polska, αναφέρεται το CANAL+. Τα στοιχεία μετάδοσης ενημερώνονται αυτόματα.

Σέντρα

Τι ώρα αρχίζει το Wisla Plock – Widzew Łódź;

Ο αγώνας αρχίζει στις Παρασκευή 31 Ιουλίου 2026, ώρα 18:00, για Polska.

MatchChannels

Συχνές ερωτήσεις

Πού θα δείτε Wisla Plock – Widzew Łódź;

Ο αγώνας αναφέρεται στο CANAL+. Το MatchChannels δεν μεταδίδει βίντεο και δείχνει μόνο επίσημες υπηρεσίες.

Τι ώρα αρχίζει το Wisla Plock – Widzew Łódź;

Ο αγώνας αρχίζει στις Παρασκευή 31 Ιουλίου 2026, ώρα 18:00, για Polska.

MatchChannels — Wisla Plock – Widzew Łódź

CANAL+. MatchChannels lists official services and does not host video streams.