Liga MX
Atletico San Luis – Club Tijuana
Transmisja TV, stream i godzina meczu
Atletico San Luis
PoczątekAmerica/New York
Club Tijuana
Do rozpoczęcia
Przypomnij 30 minut wcześniej○Transmisja nie została jeszcze potwierdzona
United States
USGdzie oglądać Atletico San Luis – Club Tijuana?
Transmisja nie została jeszcze potwierdzona.
Match Center
Ostatnia aktualizacjaDostępność kadry
Kontuzjowani i zawieszeni
Atletico San Luis
Zweryfikowane dane o dostępności jeszcze nie dotarły.
Club Tijuana
Zweryfikowane dane o dostępności jeszcze nie dotarły.
Status zawodnika może się zmienić. Sprawdź czas aktualizacji.
Składy
Potwierdzone składy pojawiają się zwykle 20–40 minut przed meczem.
Liga MX
Atletico San Luis – Club Tijuana
Atletico San Luis zagra z Club Tijuana w Liga MX dnia piątek, 31 lipca 2026. Początek o 23:00.
Transmisja nie została jeszcze potwierdzona.
O której Atletico San Luis – Club Tijuana?
Mecz odbędzie się piątek, 31 lipca 2026 o 23:00 według strefy United States.
MatchChannels
Najczęstsze pytania
Gdzie oglądać Atletico San Luis – Club Tijuana?
Transmisja nie została jeszcze potwierdzona.
O której Atletico San Luis – Club Tijuana?
Mecz odbędzie się piątek, 31 lipca 2026 o 23:00 według strefy United States.
MatchChannels — Atletico San Luis – Club Tijuana
Transmisja nie została jeszcze potwierdzona.