Premier League
Rodina Moskva – FC Rostov
Transmisja TV, stream i godzina meczu
Rodina Moskva
PoczątekAsia/Jakarta
FC Rostov
Do rozpoczęcia
Przypomnij 30 minut wcześniej○Transmisja nie została jeszcze potwierdzona
Indonesia
IDGdzie oglądać Rodina Moskva – FC Rostov?
Transmisja nie została jeszcze potwierdzona.
Match Center
30 lip, 18:05Dostępność kadry
Kontuzjowani i zawieszeni
Ostatnia aktualizacja: 30 lip, 18:05Rodina Moskva
Brak potwierdzonych nieobecności.
FC Rostov
D. ChistyakovKnockKontuzja
D. ChistyakovKnockKontuzja
Status zawodnika może się zmienić. Sprawdź czas aktualizacji.
Składy
Potwierdzone składy pojawiają się zwykle 20–40 minut przed meczem.
Premier League
Rodina Moskva – FC Rostov
Rodina Moskva zagra z FC Rostov w Premier League dnia sobota, 1 sierpnia 2026. Początek o 00:00.
Transmisja nie została jeszcze potwierdzona.
O której Rodina Moskva – FC Rostov?
Mecz odbędzie się sobota, 1 sierpnia 2026 o 00:00 według strefy Indonesia.
MatchChannels
Najczęstsze pytania
Gdzie oglądać Rodina Moskva – FC Rostov?
Transmisja nie została jeszcze potwierdzona.
O której Rodina Moskva – FC Rostov?
Mecz odbędzie się sobota, 1 sierpnia 2026 o 00:00 według strefy Indonesia.
MatchChannels — Rodina Moskva – FC Rostov
Transmisja nie została jeszcze potwierdzona.